ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 03.05.2019 13:35

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Борсуківськасільська  рада, щознаходиться за адресою: 47412, с. Борсуки,      вул. Шевченка,3, ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС назаміщення вакантних посад: начальника відділу  організаційно-виконавчої роботи Борсуківської сільської ради, адміністратора відділу (центр надання адміністративних послуг), (тимчасово на час проходження військової служби основного працівника).

Вимоги до кандидата на посаду начальника відділу організаційно-виконавчої роботи Борсуківської сільської ради:

1. Громадянство України;

2. Володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері.

3. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

4. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконанням виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років).

5. Післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління».

Вимоги до кандидата на посаду адміністратора відділу (центр надання адміністративних послуг Борсуківської сільської ради):

1. Громадянство України.

3. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

4. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посадах провідного спеціаліста, спеціалістів 1 чи 2 категорій не менше 1 року або при необхідності (виходячи із виконанням виконавчим органом основних завдань та функцій) або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років).

5. Післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління».

Для участі у конкурсі особа подає особисто, або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Заповнена особова картка (форми П-2 ДС) з відповідними додатками;

3. Письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4. Дві фотокартки розміром 4х6 см.;

5. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

6. Декларація суб’єкта декларування, який є особою, що претендує на зайняття посад (подану в Єдиному Державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на офіційному веб - сайті Національного агенства з питань запобігання корупції за 2018 рік;

7. Копія паспорта громадянина України:

8.Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

10. Інші документи за бажанням претендента.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: 4-41-48, або під час особистого прийому в приміщенні Борсуківської сільської ради.

Документиприймаютьсяпротягом 30 календарнихднів з дня виходупублікації про оголошення конкурсу.