Тернопільська область, Кременецький район

У відділі ООЗКТМС відбулась нарада директорів

Дата: 10.05.2019 10:53

10 травня  в приміщені Борсуківської сільської ради, в.о начальника відділу ООЗКТМС Солонина Олена Павлівна провела  нараду  з керівниками закладів загальної середньої освіти, на якій розглядалися такі питання:

1. Про стан дотримання вимог чинного законодавства в ЗЗСО щодо соціального захисту дітей пільгових категорій.

2. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей улітку 2019 року.

3. Про організацію роботи щодо зарахування учнів до 1 класу.

4. Про нагородження учнів ЗЗСО похвальними листами та грамотами.

5. Про нагородження випускників ЗЗСО золотими та срібними медалями.

6. Про порядок забезпечення в 2019 році документами про базову середню освіту та повну загальну середню освіту.

7. Про проходження ЗНО випускниками 2019 року на підвіз учнів до пунктів проведення тестування.

8. Про заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

9. Про проведення навчально-польових зборів в ЗЗСО.

10. Про проходження курсів підвищення кваліфікації для вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/21 н.р.

11. Звітування керівників ЗЗСО у 2019 році.

12. Участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

13. Участь ЗЗСО у районному зборі дитячо-юнацьких об'єднань "Козацьке коло" на території Молотківського лісу 25.05.2019 року.