Борсуківська громада
Тернопільська область, Кременецький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проект рішення про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг Борсуківської сільської ради

Дата: 24.05.2019 14:07
Кількість переглядів: 764

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта:

Рішення Борсуківської сільської ради “Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг в Борсуківській сільській раді”

 

Для повноцінного функціонування ЦНАП існує потреба розробки та прийняття нормативно-правових актів, регламентуючих роботу ЦНАП, розробки та затвердження нових документів, у тому числі Регламенту ЦНАП як регуляторного акта. Для отримання адміністративних послуг суб’єкти господарювання та населення вимушені багаторазово звертатись до різних адміністративних органів, іноді навіть у рамках отримання однієї послуги, вистоювати черги в очікуванні прийому відповідними працівниками адміністративних органів та очікувати результат надання адміністративних послуг невизначений період часу. До того ж, іноді, має місце затягування розгляду заяв, клопотань, звернень, що негативно впливає на розвиток підприємництва та сприяє формуванню в суспільстві негативного іміджу влади.

За допомогою введення в дію вищезазначеного нормативно-правового акта передбачається виконання вимог законів України “Про адміністративні послуги”, “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588 “Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг” (із змінами) та встановлення чіткого і зрозумілого алгоритму дій адміністраторів ЦНАП, суб’єктів надання адміністративних послуг, що дозволить забезпечити прозорість, швидкість та зручність процедур надання адміністративних послуг суб’єктам звернень, вдосконалення цих процедур і їх уніфікацію, запровадження єдиних стандартів роботи ЦНАП (віддалених місць для роботи адміністраторів центру (в разі їх утворення)), що значно зменшуватиме часові та фізичні затрати мешканців і суб’єктів господарювання Борсуківської ОТГ, а також мінімізуватиме корупційні ризики під час надання адміністративних послуг. Адже, саме на боротьбу з корупцією зорієнтована робота ЦНАП, враховуючи також і контроль з боку адміністраторів центру за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень.

 

Проект регуляторного акта буде розміщено 24 травня 2019 року на офіційному сайті Борсуківської сільської ради

https://borsukivska-gromada.gov.ua у розділі “Громадські обговорення”.

 

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проекту регуляторного акту. Зауваження та пропозиції надаються до Борсуківської сільської ради  та виконавчого комітету Борсуківської сільської ради за адресами:

 

- Адреса: 47412, Тернопільська обл., Лановецький р-н, с. Борсуки, вул. Шевченка 3, (для громадян, юридичних осіб та ФОП);

- E-mail: borsuky.sr@ukr.net;

4-41-48

4-41-42

 

Зауваження та пропозиції приймаються до 22 червня 2019 року в письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

 

 

ПРОЕКТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від  ________ 2019 року №

 

Про затвердження регламенту

Центру надання адміністративних послуг

Борсуківської сільської ради

 

 

    Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про адміністративні послуги», Законом України «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», з урахуванням Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 р. №588 (із змінами), рішенням Борсуківської сільської ради від 08.02.2018  №335«Про внесення змін в структуру апарату виконавчого комітету»  

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг в с.Борсуки (Додаток 1).

2.Відповідному виконавчому органу, на який покладено повноваження щодо розробки регуляторних актів:

2.1. Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. №308, здійснювати відстеження результативності цього рішення, за результатами якого надавати Борсуківському сільському голові для підпису відповідні звіти про відстеження результативності регуляторного акта;

2.2. Здійснювати інші необхідні заходи на виконання цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови Гудима О.В.

 

 

 

Борсуківський сільський голова                                           І.В. Друзь

 

Додаток 1 "Проект регламенту Центру надання адміністративних послуг"

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь