Тернопільська область, Кременецький район

Відкритий турнір Рівненської області "БУШИДО" серед дітей,юнаків, і дорослих з #годзю-рю #карате та #кубодо у якому взяли участь наші юні спортсмени

Дата: 03.06.2019 14:27

Зібравшись з думками, можна і написати. Вчора, у м. Рівне, відбувся Відкритий турнір Рівненської області "БУШИДО" серед дітей,юнаків, і дорослих з #годзю-рю #карате та #кубодо. Учасниками були і СК "Патріот" смт. Ямпіль, в команді яких були ланівчани- Данило Крещук, Ілля Трофимчук, Катерина Кушнірук, Максим Бельма, Влад Куза, Сашко Сліпчун, Андрій і Данило Шабани, Богдан Дорановський, Ярослав Демчук, Андрій Козак, а також ямпільські спортсмени -Денис Рибачук, Влад Фіалчук, Сашко Комаринський. Загальний залік-11 золотих, 10 срібних і 3 бронзових медалі- друге загальнокомандне місце. Усім -браво, титанічна праця, запеклі бої і гідний результат. До слова, лише наша команда у розділі "Повноконтактний бій" була повністю представлена, інші-мінімально. Пишаємося, любимо, вболіваємо!!!

Сніжана Крещук