Тернопільська область, Кременецький район

Нагородження почесним званням "Мати-Героїня" Кухарську Валентину Олександрівну з Передмірки

Дата: 10.06.2019 14:40

7 травня 15 жінок з Тернопільщини отримали почесне звання "Мати -героїня". Нагородження відбулося в приміщені Тернопільської обласної державної адміністрації.
За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, здобуття ними освіти, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України почесне звання "Мати-героїня” отримала Кухарська Валентина Олександрівна з Передмірки. На нагородженні була присутня дочка Валентини Олександрівни , яка отримала нагороду у звязку з відсутністю матері.
Бажаємо Вам побільше хороших світлих днів у житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.