Відкриття дитячого майданчика у Нападівці

Дата: 01.07.2019 20:42

1 липня у с. Нападівка відбулося відкриття дитячого майданчика. Це уже другий дитячий майданчик у селі. За ініціативи Борсуківської сільської ради, голови громади Друзя Івана Володимировича та спонсорської допомоги народного депутата Михайла Головка та старости села Чернія Віктора Павловича були закуплені качелі та матеріали. За сприяння КП "Наш добробут" та усіх небайдужих людей, які не жаліючи ні сил, ні часу допомогли у встановлені чудового місця для відпочинку наших діток. Нехай кожному, хто долучився до такої хорошої справи, усе хороше повертається сторицею.