Відбулась нарада з представниками Лановецької РДА щодо проведення сільських спортивних ігор

Дата: 02.07.2019 15:50

Сьогодні у приміщені Борсуківської сільської ради, голова громади Друзь Іван Володимирович, заступник голови Гудим Олександр Вікторович та в.о. начальника відділу ООЗКТМС Солонина Олена Павлівна провели нараду стосовно проведення сільських спортивних ігор у с. Борщівка 14 липня. На нараді були присутні: перший заступник голови райдержадміністрації Батожний Олександр,начальник відділу освіти, молоді та спорту Лановецької РДА Зубрицький Роман Йосипович та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Лановецької РДА Власюк Віталій Вікторович. На нараді обговорили основні організаційні питання стосовно організації спортивних сільських змагань в рамках щорічного фестивалю "На хвилях Горині".