Культурно-мистецький фестиваль "На хвилях Горині"

Дата: 15.07.2019 11:24

Культурно-мистецький фестиваль «На хвилях Горині» у Борщівці цього року, як і у минулі роки, був насичений різними іграми та забавами. У приміщенні будинку культури, найменші гості свята, мали можливість насолодитися чудовим ляльковим театром. На території школи діяли різноманітні батути, проводились конкурси, цікавий квест, діяла виставка народних умільців села. З професійної сцени лунав спів аматорських колективів громади. Духові колективи сіл Борсуки, Юськівці та Вербовець подарували чудовий настрій присутнім. Під «драйвовий» спів тернопільських гуртів «ФаМажор» та «Wincent Music» танцювали усі. Борщівські господині пригощали гостей свята смачним борщем з пампушками. Голова ОТГ, Іван Друзь, нагородив активних жителів громади дипломами та пам’ятними подарунками. Завершилось дійство святковою дискотекою.
Наприкінці свята Іван Володимирович подякував організаторам та спонсорам за допомогу. «Сподіваємось , що наш фестиваль допоможе людям відволіктися він щоденних клопотів та відпочити душею на такому заході. Фестиваль зібрав на одній сцені усіх талановитих жителів. Хочеться щоб традиція проведення фестивалю продовжилась і у наступні роки» - зазначив голова громади.