Проведено конкурс директорів Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 12.09.2019 16:11

11 вересня в приміщенні Борсуківської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директора Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та директора Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Голова конкурсної комісії Солонина О.П. ознайомила членів комісії з умовами проведення конкурсу, а також зачитала резюме претендентів.Проаналізувавши результати конкурсу конкурсна комісія вирішила рекомендувати Борсуківському сільському голові призначити на посаду директора Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Борсуківської сільської ради Тимошенка Олега Миколайовича, на посаду директора Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксенюка Андрія Миколайовича.