Нарада керівників закладів середньої освіти на базі Нападівської філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 18.09.2019 14:59

Сьогодні на базі Нападівської філії Борсуківського ЗЗСО відбулася нарада керівників закладів середньої освіти. На нараді обговорювались питання, що стосуються організації якісного освітнього процесу та створення продуктивного освітнього середовища. Також розглянули питання щодо фінансування галузі освіти. Начальник управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області - Наталя Моравська, ознайомила керівників з роботою служби, а заступник начальника управління Наталя Волощук наголосила, що освітній заклад повинен реагувати на виклики часу та створювати умови його постійного вдосконалення.