Ігор Мельник здобув нове золото!

Дата: 24.09.2019 10:49

22 вересня у м. Дніпро наш спортсмен з Нападівки, Ігор Мельник, взяв участь 9-ому Відкритому Кубку України з пауерліфтингу, жиму штанги та станової тяги. 185 кг- штангу з такою вагою підняв Ігор, що принесло йому золото у дисципліні "жим штанги лежачи". На змаганнях він встановив четвертий абсолютний рекорд України та Європи WPAU у своїй ваговій категорії піднявши штангу на біцепс вагою 88 кг.
Також взято командну першість у строгому підйомі штанги на біцепс.
Честь Західної України була представлена достойно на змаганнях. Це чергові спортивні перемоги хлопця. Ми щиро радіємо досягненням та гордимося, що наша громада має таку активну та цілеспрямовану молодь. Успіхів тобі Ігорю у всіх твоїх починяннях!????????????