Сільські спортивні ігри у межах щорічного фестивалю "На хвилях Горині"

Дата: 15.07.2019 13:25

14 липня, у с. Борщівка відбувся щорічний культурно-мистецкий фестиваль "На хвилях Горині". Свято уже третій рік поспіль відбувається у Борсуківській ОТГ. Цього року село Борщівка приймало гостей з усієї Лановеччини. В рамках фестивалю відбулись сільські спортивні ігри, у яких брали участь спортсмени з 10 сіл Лановецького району. Першість з міні-футболу здобула команда з Борщівки. На першість з волейболу точилась боротьба серед п’яти команд району, в результаті перше місце здобула команда з Вишгородка. У змаганнях з армреслінгу перше місце здобув спортсмен з Великих Вікнин. Найсильнішими у перетягуванні линви були хлопці з Вишгородка. Уже третій рік поспіль немає рівних у гирьовому спорті спортсмену з Нападівки. Загальнокомандну першість здобула команда з Вишгородка.
Усім хлопцям дякуєм за участь та зичимо наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої громади