День працівника культури у Борсуківській громаді

Дата: 09.11.2019 17:59

9 листопада, у стінах клубу села Нападівка, Борсуківська громада зібрала усіх працівників культури для привітання з нагоди професійного свята.
Щиросердно привітали усіх зі святом, побажали усім міцного здоров'я, родинного тепла, творчої наснаги і особистого щастя голова громади Друзь Іван Володимирович та начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, молоді та спорту Солонина Олена Павлівна.
Усіх працівників культури нагородили почесними грамотами за значні здобутки у галузі культури. Святкова концертна програма за участі юних артистів села та колективів: гурту "Спецефект" с.Борсуки та народного фольклорно-обрядового колективу "Борщовецькі молодички" с. Борщівка наповнила зал святковою атмосферою.
Бажаємо усім працівникам культури, вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!