Шановні жителі громади !

Дата: 06.11.2019 14:03

Шановні жителі громади !
В рамках розробки «Стратегії розвитку Борсуківської сільської об’єднаної територіальної громади до 2027 року» оголошується збір проектних ідей до Плану заходів з реалізації даної Стратегії.
Для тих, хто хоче покращити життя в громаді, сприяти її розвитку та створити умови для доступного ведення бізнесу! Є можливість активно прийняти участь: запропонувати і подати свої ідеї, які будуть проаналізовані членами робочої групи, визначено пріоритетність та включені в План реалізації Стратегії розвитку Борсуківської територіальної громади на період 2020-2027 рр.
Ініціаторами проектних пропозицій можуть бути всі, хто зацікавлений у розвитку Борсуківської громади: громадяни, представники бізнесових структур, депутати місцевих рад, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності.
Детальна інформація про подання проектів та форма для подання знаходяться у прикріпленому файлі.
ЗБІР ПРОЕКТНИХ ІДЕЙ ТРИВАЄ ДО 15.11. 2019 Р. ВКЛЮЧНО.
Заповнену форму проектної пропозиції надсилайте на e-mail: borsuky.sr@gmail.com або поштою на адресу: виконавчий комітет Борсуківської сільської ради, з позначкою «Проектна пропозиція до Плану реалізації Стратегії 2020-2027».
Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь будь ласка, до заступника Борсуківського сільського голови Гудима Олександра, тел. 0680137228.
ФОРМА ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЕКТУ до Плану реалізації Стратегії
розвитку Борсуківської сільської об’єднаної територіальної громади до 2027 року можна знайти за посиланням