День працівника соціальної сфери

Дата: 04.11.2019 14:17

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.
Турбота про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, соціальний працівник робить вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Борсуківська ОТГ від щирого серця вітаю Вас з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери! На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка жителів нашої громади.
Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров'я, гарного настрою, щастя та благополуччя.