Євгена Баженкова поновлено на посаді директора виконавчої дирекції Фонду

Дата: 25.11.2019 09:29

Євгена Баженкова поновлено на посаді директора виконавчої дирекції Фонду

Відповідно до рішення Печерського районного суду міста Києва від 08.11.2019 скасовано постанову правління Фонду соціального страхування України від 15.05.2018 «Про звільнення директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Є. Баженкова».

Голова правління Фонду Володимир Саєнко сьогодні, 15 листопада 2019 року, провів нараду за участі керівного складу виконавчої дирекції Фонду, на якій повідомив про відповідне рішення суду.

«Євгена Баженкова поновлено на посаді директора виконавчої дирекції Фонду за рішенням суду. Я нагадаю, що Євгена Баженкова було звільнено вже понад рік тому за поданням колишнього керівництва Міністерства соціальної політики. Профспілкова сторона в складі правління одностайно виступала проти цього кроку і залишила засідання, призупинивши свою участь у роботі правління у зв'язку з неконструктивними діями державної сторони та звільненням директора, який втілював нагальні реформи.

Сьогодні невідповідність цього рішення трудовому законодавству підтверджена в судовому порядку.

Я наголошую, що і правління, і виконавча дирекція, і регіональні управління виконавчої дирекції Фонду мають чітко дотримуватись норм діючого законодавства і працювати в правовому полі. Порушення трудових прав будь-кого з працівників через чиїсь особисті інтереси недопустиме», – зазначив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.