У Борсуківській ОТГ відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг

Дата: 26.11.2019 09:58

Сьогодні перед адмінбудинком Борсуківської сільської ради зібралось чимало гостей, представників різних  установ, адже саме сьогодні відбулося урочисте відкриття відділення Центру надання адміністративних послуг Борсуківської сільської ради. Він надаватиме більше ста послуг, а саме ряд  соціальних, нотаріальних послуг, послуг пенсійного фонду, реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання та багато інших. Центр створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". Програма "U-LEAD з Європою" є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Єстонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма також профінансувала створення віддаленого робочого місця у с. Борщівка.

Голова Борсуківської громади зазначив: « Я вдячний усім, хто доклав зусиль задля створення Центру надання адміністративних послуг у нашій громаді. Тепер адміністративні послуги стануть набагато доступніші для жителів громади».

В урочистому відкритті взяли участь  голова Борсуківської сільської ради Іван Друзь, заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА - Олег Казмірчук, начальник головного управління пенсійного фонду в Тернопільській області - Ігор Москалик, регіональний представник  Програми "U-LEAD з Європою" – Віталій Ярема, радник з питань муніципальних послуг Тернопільського ЦРМС – Олег Боберський, радник з питань регіонального розвитку Тернопільського ЦРМС – Наталя Онищук, радник з питань комунікації Тернопільського ЦРМС – Сергій Волоха,  голова районної ради – Руслана Кушнір, виконуючий обов’язки голови Лановецької РДА – Олександр Батожний, заступник начальника головного управління пенсійного фонду в Тернопільській  області – Володимир Івашук, старости та депутати громади.