«Українська пісня - душа народу» - тематичний захід в комунальній установі "Борсуківський сільський будинок культури"

Дата: 01.03.2020 15:22

Українська пісня – це геніальна поетична біографія нашого народу. Жодна нація за всю історію не має такої кількості пісень яку створив український народ. Це історія народу-трудівника, народу-борця, народу, що цілі віки бився за свою свободу, за право на повноцінне життя, на виявлення всіх своїх здібностей.

Цієї суботи, в приміщені комунальної установи "Борсуківський сільський будинок культури" відбувся тематичний захід «Українська пісня - душа народу», який підготувала директор установи Солонина Раїса Василівна та художній керівник народного колективу "Спецефект" Гринюк Юлія Василівна. У залі зібралось чимало глядачів, які були задоволені проведеним заходом.

Пісні є безсмертними скарбами народної культури. Вони живуть, примножуються, квітнуть, передаються з покоління в покоління, в них історія нашого народу, його душа, характер, вдача. Приємно, що такого роду захід дозволяє поринути у своєрідний  дух української культури, зберігає українську автентичність серед багатьох народів.