КОНКУРС на заміщення  вакантної посади

Дата: 06.03.2020 12:14

Оголошення

Відділ освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді та спорту Борсуківської сільської  ради, що знаходиться за адресою: 47412, с. Борсуки, вул. Шевченка,3, ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС на заміщення  вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

• провідного спеціаліста-інспектора з питань культури, туризму, молоді та спорту  відділу  освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді та спорту.

Вимоги до професійної компетентності кандидатів на посаду провідного спеціаліста-інспектора з питань культури, туризму, молоді та спорт:.

• громадянство України;
  • володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері;
  • повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст);
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років, стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі

1. Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування.

2. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.

3. Дві фотокартки розміром 4х6 см.

4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

5. Копію паспорта громадянина України.

6. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

7. Довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

8. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

9. Інші документи за бажанням претендента.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо надається за телефоном:4-41-42 або під час особистого прийому в приміщенні Борсуківської сільської ради (3 поверх, відділ ООЗКТМС). Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.