Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Борсуківської сільської ради.

Дата: 26.05.2020 14:20

На засіданні розглянуто 5 справ про адміністративні правопорушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів та відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення було накладено штрафи на загальну суму 1700 грн.

Фото без описуЗвертаємо увагу жителів Борсуківської сільської ради на дотримання державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів.

Відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за вчинені правопорушення передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).