Відео-конференція щодо умов та перспектив розвитку бджільництва

Дата: 29.05.2020 09:30

28 травня відбулася відео zoom-конференція за участю директора департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Володимира Стахіва; голови Борсуківської ОТГ Івана Друзя, а також представників асоціацій пасічників нашого регіону.

Фото без опису На конференції розглянули питання щодо фінансової підтримки пасічників; умов створення та мінімізації випадків. пов`язаних із загибеллю бджіл та алгоритму взаємодії пасічників із аграріями й органами місцевої влади.

Розглянута інформація має велике значення, адже упродовж останніх років кількість бджолиних сімей в Україні невпинно зменшується (в середньому на 112 тис. сімей щорік) і, відповідно, кількість виробництва меду теж стрімко падає. Для розвитку галузі необхідно спрямувати наукові дослідження на розробку та впровадження сучасних технологій виробництва продукції бджільництва підприємствами з урахуванням умов утримання, кормової бази, світових тенденцій тощо.