Святкування Дня села у Синівцях!

Дата: 31.08.2020 15:35

Село ожило!

30.08.2020 р. відзначили поважний ювілей – 500 років із дня заснування с. СИНІВЦІ. Жителі та гості свята могли сповна насолодитися відпочинком, адже було докладено багато зусиль зі сторони організаторів, щоб захід відбувся на «Ура!».

Зазначимо, що організатором вказаного заходу була Борсуківська сільська рада (голова – І. В. Друзь) та відділ освіти ОЗКТМС (начальник – О. П. Солонина). Святкування відбулося за підтримки голови ПСП Агрофірми «Горинь» - Гасюка Осипа Амброзовича та народного депутата попередніх скликань від ВО Свобода Головка Михайла Йосиповича.

Концертна програма за участі колективів та артистів аматорів зі свого та сусідніх сіл не залишили байдужими жодне серце. З трепетом усі слухати чарівну музику, яку дарував духовий оркестр с. Борсуки.

Іван Володимирович Друзь привітав мешканців села, подарував цінні подарунки для багатодітних матерів (Захарчук Надії та Мельничук Наталії, які народили та виховують по 6 дітей), наймолодших жителів (які тільки нещодавно народилися: Черняк Владислав, Касянчук Артем, Черняк Вероніка) та найстаршої жительки (Полічкін Мотрона) с. Синівці.

Фото без описуСиновецький клуб порадував усіх присутніх своїми оригінальними сценками та гуморесками, чарівна гра на сопілці звучала від Марії Василишин, а пісня про село Синівці (слова Ольги Хаблюк) заслуговує на те, аби бути записаною на сторінках історії населеного пункту.

Фото без описуВиступи народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Борщовецькі молодички» та народного аматорського гурту «Спецефект» зібрали захоплені оплески глядачів. Майстерне виконання чи то журливих пісень, чи веселих проникали у саме серце присутніх.

Фото без описуВід Нападівського клубу звучав вірш-вітання «Про 5 матерів», а Світлана Кухарська із с. Передмірка порадувала гостей своїм співом.

Фото без описуВеликокусковецький будинок культури вклав усю душу та емоції в танець, а хлопці – Максим Зиско та Віталій Стаднік заспівали патріотичних пісень.

Фото без описуПродовжили концертну програму гості із м. Тернополя – гурт «Кожен з нас». А на святковій дискотеці запалював гурт «Remix» із села Великі Кусківці. Усі бажаючі могли потанцювати та послухати майстерне виконання улюблених пісень.

Усіх присутніх синовецькі господині безкоштовно пригощали борщем та грибною юшкою з пампушками та канапками, солодкими смаколиками.
Діти розважалися на надувній гірці та дитячому майданчику.

Жителі та гості мали змогу під відкритим небом ознайомитися з виставкою картин місцевого художника, синівлянина Василя Васильовича Тимчука.

P. S. Шукайте себе на фото та діліться враженнями від святкування Дня села.