Дитячий майданчик у с. Борщівка

Дата: 05.09.2017 16:42

Фото без опису1 вересня після Першого Дзвінка в с.Борщівка було відкрито дитячий майданчик, який був побудований за ініціативи жителів села (особливо ініціативними були батьки маленьких дітей), Борсуківської ОТГ та допомоги меценатів.

За кошти Борсуківської ОТГ було закуплено карусель, подвійну гойдалку, машинку балансир та огорожу. За кошти, які були надані керівником фірми "Сазан" було закуплино ігровий комплекс. Батьки зібрали певну суму коштів самостійно (ці кошти були потрачені на монтажні роботи) і зробили усі монтажні роботи по встановленню елементів дитячого майданчика та огорожі.

Завдяки спільній роботі жителів села, влади громади і місцевого бізнесу у селі Борщівка наявний чудовий дитячий майданчик, на якому можуть весело і корисно провести час діти.