15 вересня розпочалося будівництво закладу дошкільної освіти в с. Борсуки

Дата: 16.09.2020 14:14

15 вересня розпочалося реальне будівництво закладу дошкільної освіти с. Борсуки.

Борсуківська громада ще в 2019 році замовила та виготовила проєктно-кошторисну документацію на будівництво закладу дошкільної освіти по вулиці Шевченка в селі Борсуки (вартість проєктної документації 198200,00 грн).
На початку 2020 року цей проєкт Борсуківська громада подала на конкурсний відбір Фонду регіонального розвитку, який успішно пройшла.

На сьогодні замовник будівництва УКБ Тернопільської ОДА 20 травня 2020 року провів тендер щодо будівництва та 14 серпня 2020 року уклав договір з переможцем торгів ТзОВ «Глобал білд інжіринг». Ця фірма буде генеральним підрядником будівництва.
Вартість реалізації проекту 14485420,00 грн. з ПДВ.
Цього року в рамках реалізації проєкту як співфінансування Борсуківською громадою виділено 240,00 тис. грн.
До кінця року заплановано облаштування цокольного приміщення та системи перекриття, а також початок будівництва першого поверху.