Візит голови Кременецької райдержадмінітрації Віталія Кудлака до Боруківької громади.

Дата: 07.04.2021 19:40

З робочим візитом до Борсуківської сільської ради сьогодні завітали голова Кременецької районної державної адміністрації Віталій Кудлак та заступник голови Алла Злочевська. В робочому порядку обговорено питання соціально-економічного розвитку Борсуківської територіальної громади, зокрема питання ремонту доріг, освітлення населених пунктів, покращення матеріально-технічного стану закладів освіти та культури. Також керівники відвідали об'єкти соціальної сфери громади, побували в оздоровчому таборі "Лісова казка", де ознайомили з матеріально-технічним станом оздоровчого закладу, визначили ряд проблемних питань, які потребують першочергового вирішення. Віталій Кудлак висловив сподівання, що цьогоріч пандемія коронавірусу не завадить проведенню хоча б однієї оздоровчої зміни в мальовничих краєвидах "Лісової казки".

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та просто небаНа зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, просто неба та дерево