Дата: 08.04.2021 13:55

За сприянням департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації 08 квітня 2021 року в Борсуківській територіальній громаді проведено практичний семінар на тему "Розвиток малого та середнього бізнесу в Борсуківській територіальній громаді та державна підтримка агровиробників". В семінарі взяли участь начальник департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Володимир Стахів, начальник інспекції Лановецької ДПІ Володимир Горощук, начальник відділу "Лановецьке бюро правової допомоги" Віта Святинюк, керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та старости сіл громади. Державна підтримка агропромислового комплексу, отримання дотацій та пільгових кредитів, створення та підтримка фермерських господарств (часткове відшкодування вартості доїльних установок), створення сільсько господарських кооперативів, оподаткування доходів, отриманих від ведення особистого селянського господарства - саме такі питання були розглянуті на зустрічі.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні  На зображенні може бути: 1 особа та стоїть