Тернопільська область, Кременецький район

Запрошуємо усіх охочих зробити наші села ще зеленішими!

Дата: 08.04.2021 16:14

10 квітня 2021 року у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети» планується висадка 1 мільйону дерев за 24 години у всіх куточках світу. Борсуківська територіальна громада також долучається до цієї ініціативи. За день планується висадити понад сотню дерев у різних куточках громади. Запрошуємо усіх охочих зробити наші села ще зеленішими!
Для того, щоб стати учасником акції «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу» потрібно:
?висадити власне дерево
?ОБОВ’ЯЗКОВО зареєструвати власне висадження дерева на сайті проєкту «Озеленення планети» https://greeningplanet.org/participant/
????До акції плануємо залучити усі заклади соціально-культурної сфери громади, комунальне підприємство "Наш добробут", старост сіл.

????Запрошуємо долучитись всіх жителів Борсуківської громади до доброї справи!