Результати зустрічі сільського голови з жителями сіл Синівці та Борсуки

Дата: 12.04.2021 09:05

Сьогодні, 11 квітня 2021 року, сільський голова Роман Кухарський провів зустріч з жителями сіл Синівці та Борсуки. Мешканці сіл активно включилися в діалог з головою громади і ставили питання, які найбільше хвилюють їх сьогодні. ?Серед першочергових питань, що обговорено на зборах - це відновлення роботи ФАПу в с.Синівці, проведення ремонту місцевих доріг, підвезення дітей на навчання до закладів освіти своєї громади, проведення ремонтних робіт в будинку культури с.Борсуки, тривалість та режим роботи Борсуківського дитячого садочку.

?В ході зустрічі голова громади спільно із заступниками, керівниками структурних підрозділів проінформував присутніх про основні завдання, над вирішенням яких працює сільська рада. Зокрема, це придбання в поточному році шкільного автобуса, введення в експлуатацію приміщення Борсуківської амбулаторії, створення при сільській раді молодіжної ради та покращення дозвілля молоді.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та просто неба На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та просто неба