Зустріч з громадськістю села Піщатинці

Дата: 14.04.2021 17:59

14 квітня 2021 року відбулась зустріч сільського голови Романа Кухарського з мешканцями села Піщатинці. Присутніми на зустрічі також були секретар сільської ради Тетяна Бондар, заступники голови Богдана Вознюк та Тетяна Важельська, начальник фінансового відділу Олександр Гудим та начальник відділу"Лановецьке бюро правової допомоги" Віта Святинюк. Більшість питань, порушених місцевими жителями, стосувались земельного спрямування. Зокрема, громадяни цікавились порядком державної реєстрації земельних ділянок, розміром та сплатою земельних податків, заповненням декларацій на доходи, акцентувалась увага на отриманні державної підтримки для фермерських господарств, бджолярів. На ці та ряд інших питань були надані фахові роз'яснення та правова оцінка діяльності.

Також були обговорені питання щодо благоустрою населеного пункту та сортування побутового сміття.