Про оприлюднення регуляторних актів – проєктів рішень Борсуківської сільської ради

Дата: 19.04.2021 13:11

Згідно з статею 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р.,  з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проєктів рішень  Борсуківської сільської ради:

• «Про встановлення ставок єдиного податку на території Борсуківської сільської ради на 2022 рік»;

• «Про встановлення ставок земельного податку на території Борсуківської сільської ради на 2022 рік»;

• «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Борсуківської сільської ради на 2022 рік».

та аналізів регуляторних впливів до них.

Розробник проектів – фінансовий відділ Борсуківської сільської ради.

Основною метою регуляторних актів є встановлення на території Борсуківської сільської ради місцевих податків у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Зауваження та пропозиції щодо проектів рішень будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті Борсуківської сільської ради за посиланням: https://borsukivska-gromada.gov.ua/  в розділі «Регуляторна політика».

Також свої пропозиції та зауваження можна надати в письмовій формі до фінансового відділу Борсуківської сільської ради (вул. Шевченка, 3, с. Борсуки, Лановецький р-н, Тернопільська обл. чи електронною адресою: borsuky.fv@ukr.net) для узагальнення та подання на розгляд сесії сільської ради.