Відбулась чергова сесія Борсуківської сільської ради

Дата: 27.04.2021 15:01

Сьогодні, 27 квітня 2021 року під головуванням cільського голови Романа Кухарського відбулось чергове засідання сесії Борсуківської сільської ради. У ході засідання розглянуто 59 питань , які попередньо були опрацьовані на постійних профільних комісіях.

Одними із перших розглянутих та підтриманих депутатами питань були: "Про створення віддалених робочих місць адміністраторів "Центру надання адміністративних послуг" Борсуківської сільської ради" (інформувала Наталія Яблонська), «Про затвердження Типових договорів «Про закріплення майна комунальної власності Борсуківської сільської ради на праві господарського віддання та оперативного управління» та "«Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік» (інформував Володимир Талабан), «Про передачу коштів із Борсуківського сільського бюджету районному бюджету Кременецької районної ради на співфінансування утримання виконавчого апарату та комунальних установ Кременецької районної ради» (доповів Олександр Гудим). Одноголосно підтримано питання «Про затвердження Порядку направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до комунального підприємства оздоровчого табору «Лісова казка» Борсуківської сільської ради в новій редакції» та «Про затвердження калькуляції вартості одного ліжко-дня в комунальному підприємстві оздоровчий табір «Лісова казка» Борсуківської сільської ради Тернопільської області на оздоровчий період 2021 року» (інформувала Світлана Оксенюк). Переважною більшістю голосів підтримано ряд питань щодо передачі комунального майна на праві господарського відання органам самоорганізації населення (вуличним комітетам) населених пунктів громади (інформувала Богдана Вознюк). Значна частина питань порядку денного стосувалась земельного скерування, серед яких - надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян (інформувала Тетяна Світюк). З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.