Тернопільська область, Кременецький район

Святкові пакунки малозабезпеченим краянам

Дата: 30.04.2021 17:29

"Великодній кошик» – благодійна акція, яку щорічно проводить Борсуківська сільська рада за підтримки місцевих меценатів. Цими днями, близько сотні «Великодніх кошиків» вручено потребуючим жителям сіл Борсуківської громади. Святкові пакунки малозабезпеченим краянам похилого віку, а також людям з інвалідністю вручили сільський голова Роман Кухарський, старости сіл громади, соціальні робітники Борсуківського територіального центру соціального обслуговування.

Приготування до акції об’єднало багатьох працівників, які організовують та проводять акцію, благодійників, що з року в рік відгукуються та допомагають наповнити «Великодній кошик» святковими продуктами. Ми щиро вдячні усім, хто у передвеликодні дні проявив милосердя до людей, які потребують особливої уваги та піклування.

Висловлюємо подяку місцевим аграріям та приватним підприємцям за надану фінансову допомогу у придбанні продуктів для "Великодніх кошиків". Нехай ця пожертва повертається до вас сторицею!

Усім  веселого святкування Великодня!