Шановні жителі Борсуківської громади!

Дата: 01.05.2021 14:32

З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове. День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.

Прийміть мої сердечні вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і миру!

Чудо Воскресіння Христового хай зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає наснаги та енергії, а серце буде сповнене вірою у перемогу добра, як сповнені цим світлі миті Великодня!

Світло пасхальної свічки хай зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги до нових звершень.

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою – сільський голова Роман Кухарський!