Про оприлюднення регуляторного акту – проєкту рішення Борсуківської сільської ради: «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Борсуківській сільській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, наданих у користува

Дата: 12.05.2021 15:28

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Борсуківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проекту рішення Борсуківської сільської ради «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Борсуківській сільській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, наданих у користування, самовільного зайняття та використання земельних ділянок з порушенням законодавства». З проектом регуляторного можна ознайомитись на офіційному сайті Борсуківської сільської ради https://borsukivska-gromada.gov.ua//  у розділі – Регуляторна політика.

Даний проект рішення розроблений відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України, Цивільного кодексу України, Податкового кодексу України, Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 № 284, з метою посилення контролю за використанням земель, створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення розмірів збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, наданих у користування, самовільного зайняття та використання земельних ділянок з порушенням законодавства, удосконалення порядку відшкодування збитків.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі за адресою:  47412, с.Борсуки, вул.Шевченка, 3, на електронну адресу: borsuky.sr@ukr.net

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Борсуківській сільській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, наданих у користування, самовільного зайняття та використання земельних ділянок з порушенням законодавства"

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Борсуківської сільської ради «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Борсуківській сільській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, наданих у користування, самовільного зайняття та використання земельних ділянок з порушенням законодавства»