Тернопільська область, Кременецький район

20 травня відбулось чергове засідання сесії Борсуківської сільської ради.

Дата: 20.05.2021 15:24

Серед основних питань - затвердження звіту про виконання Борсуківського сільського бюджету за 1 квартал 2021 року та внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік. Також розглянуто зміни до Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік та затверджено додаткову угоду до договору про передачу коштів з бюджету Борсуківської сільської ради до бюджету Лановецької міської ради на часткове фінансування поточних видатків територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від 08 квітня 2021 року.

Депутатами підтримано 31 звернення громадян стосовно виготовлення (затвердження) технічної документації із землеустрою на встановлення меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення особистого селянського господарства.