21 травня 2021 року на території оздоровчого табору "Лісова казка" с.Борщівка відбувся І етап Всеукраїнської юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Дата: 22.05.2021 09:00

У змаганнях взяли участь команди з восьми закладів загальної середньої освіти Борсуківської сільської територіальної громади.

Урочисте відкриття заходу відбулося за участю сільського голови Романа Кухарського, заступника голови Богдани Вознюк, начальника відділу освіти ОЗКТМС Олени Солонини, представників козацького екологічного осередку ім Дмитра (Байди) Вишневецького на чолі з генералом-хорунжим Володимирем Мосейком, які у своїх виступах побажали учасникам змагань змістовного проведення навчально-тренувального збору у національно-патріотичному дусі з отриманням необхідних навиків військового мистецтва.

Добрий духовний почин учасникам змагань надали напутні слова о.Сергія Сіверського.

У підсумку змагань визначились переможці:

- у конкурсі строю і маршової пісні «Впоряд» - І місце зайняла Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

- у доланні смуги перешкод  - І місце здобув Піщатинський ЗЗСО І-ІІ ст.;

- у топографічній підготовці - І місце виборола команда Снігурівського ЗЗСО І-ІІІ ст;

- у «Стрільбі» - І місце одержав Піщатинський ЗЗСО І-ІІ ст.

Найвлучнішими стрільцями Борсуківської територіальної громади виявилися: Король Андрій (Передмірська філія), Бик Микола (Снігурівський ЗЗСО І-ІІІ ст.) та Хміль Софія (Великокусковецька філія);

- у конкурсі з фізичної підготовки - І місце здобув Піщатинський ЗЗСО І-ІІ ст.;

- в інтелектуальній грі-вікторині «Відун» - І місце зайняла Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Загальнокомандну перемогу здобув Снігурівський ЗЗСО І-ІІІ ст. (І місце);

Піщатинський ЗЗСО І-ІІ ст. виборов ІІ місце;

Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ст. посіла ІІІ місце.

Усі команди одержали цінні призи та незабутні емоції.