У населених пунктах Борсуківської територіальної громади в період з 16 по 19 травня 2021 року відбулися публічні громадські обговорення з питань оптимізації мережі закладів освіти.

Дата: 25.05.2021 18:12

Я, Роман Кухарський, голова Борсуківської сільської ради хочу відзначити високу активність жителів кожного населеного пункту, що взяли участь в громадських обговореннях, висловлюючи свою чітку та аргументовану позицію в доступній толерантній формі.

Розумію, що скорочення малокомплектних сільських шкіл не завжди є доцільним та економічно зваженим кроком. Закриття шкіл – це у будь-якому випадку болісно як для дітей, так і для батьків. Воно також незручне і для представників влади.

Моя позиція - розвиток освіти нашої громади є в пріоритеті. Вважаю, що якісна освіта не повинна залежати від того, чи школа розташована у великому місті, чи маленькому селі.

Шановна громадо!

Незважаючи на виклики сьогодення – наші діти і надалі будуть навчатися в стінах рідної школи.

З повагою, сільський голова Роман Кухарський.