Тернопільська область, Кременецький район

Програмні РРО найчастіше використовують бізнесмени Тернополя

Дата: 03.06.2021 16:08

Суб’єкти господарювання Тернопільщини у своїй діяльності використовували 4197 реєстраторів розрахункових операцій упродовж січня-квітня цього року. При цьому 2276 приватних підприємців застосовували 2844 одиниці касової техніки, 485 юридичних осіб – 1353. У квітні субєкти господарювання зареєстрували 75 РРО, а скасували лише один.

Поступово зростає кількість користувачів програмних рішень. Адже на початок травня 2021 року представники бізнесу зареєстрували 489 програмних РРО і скасували 22.

Лідером, де субєкти підприємництва активно застосовують новітні рішення, є місто Тернопіль, де зареєстровано 233 ПРРО. Ще 51 такий прогресивний вид касового обліку зареєстрували у Тернопільському районі. Платники Заліщиччини, Кременеччини та Чортківщини використовують по 21 ПРРО.

Лише у квітні в податковій службі краю зареєстрували 45 програмних РРО, оскільки суб’єкти підприємництва надали їм перевагу над класичними.