Дата: 01.06.2021 15:04

Розпочато реалізацію проекту "Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 201027 Снігурівка -Мала Снігурівка на ділянці протяжністю 1 км. + 155 (окремими ділянками) Тернопільської області". Проведення даних робіт стало можливим за ініціативи сільського голови Романа Кухарського та підтримки Ігора Василіва (депутата Верховної ради України) та Дениса Милого (депутата Тернопільської обласної ради). Роботи здійснюються підрядною організацією ТОВ "АВАКС ПРОФ" за замовленням Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації. Загальна вартість робіт становить 3 730 тис.грн.

На даний час проводиться влаштування вирівнювального шару основи із щебенево-піщаної суміші