Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста сектору «Служба у справах дітей» Борсуківської сільської ради

Дата: 03.06.2021 10:33

Оголошення

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Борсуківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста сектору «Служба у справах дітей» Борсуківської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста сектору «Служба у справах дітей» Борсуківської сільської ради:

Громадянство України.

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, аналітичні здібності, діалогове спілкування (письмове і усне),  навички контролю, лідерські якості, вміння розподіляти роботу, виваженість, здатність концентруватись на деталях, організаторські здібності, навички наставництва, стресостійкість, вимогливість, оперативність, стратегічне мислення, уміння працювати в команді, досвід та вміння працювати з людьми, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача, досвід роботи з офісними програмами Microsoft (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку.

Без вимог до стажу роботи.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

1) письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

2) заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції";

6) копія паспорта громадянина України у формі книжечки з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце проживання або лицьового і зворотного боку паспорта громадянина України у формі картки та документа, що підтверджує місце проживання;

7) копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) особа, яка бажає взяти участь в конкурсі, має право додати до заяви про участь в конкурсі додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).

Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу (у газеті «Голос Лановеччини») за адресою: Тернопільська область, Кременецький район, с. Борсуки, вул. Шевченка, 3, Борсуківська сільська рада, щоденно з понеділка по четвер з 9-00 год. до 18-00 год, п’ятницю з 9-00 год. до 16-45 год., субота, неділя – вихідні дні.

Телефон для довідок: (035 49) 4-41-42.

Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається особисто за зверненням до конкурсної комісії.

Розпорядження голови про оголошення Конкурсу 2021 (ССД)