Тернопільська область, Кременецький район

Бізнес Тернопільщини сплатив на 65,6 відсотків ПДВ більше, ніж торік

Дата: 11.06.2021 12:58

У січні-травні цього року субєкти господарювання Тернопільської області сплатили до державної скарбниці 923,4 млн грн податку на додану вартість. Це перевищило очікувані надходження, тож бюджет додатково отримав 7,9 млн грн даного платежу. Порівняно з пятьма місяцями 2020 року приріст ПДВ склав 365,7 млн грн або плюс 65,6 відсотка. В середньому щомісяця цьогоріч платники перераховували до держбюджету 184,7 млн грн, а це на 73,2 млн грн більше, ніж минулоріч.

Станом на початок червня цього року в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області зареєстровано 3243 платники податку на додану вартість. Значна частка субєктів господарювання, які є платниками цього платежу, юридичні особи – 2736, а також 507 фізичних осіб.

Варто зауважити, що порівняно з січнем-травнем минулого року фактична кількість платників податку на додану вартість зросла на 82 особи: плюс 31 юрособа та 51 підприємець.