Тернопільська область, Кременецький район

Результати другого етапу всеукраїнського конкурсу «Наша громада"

Дата: 10.06.2021 16:31

Найщиріші вітання жителям Борсуківської територіальної громади та усім, хто підтримав наш проєкт ??«Крок у чисте майбутнє» за напрямком "екологія" у всеукраїнському конкурсі «Наша громада".

?Завершився другий етап конкурсу, під час якого серед 283 громад обрали топ-26 учасників. І наш проєкт отримав один з найбільших рівнів підтримки за результатами інтернет-голосування (найактивніший серед учасників Тернопільської області) та пройшов у фінал Конкурсу.

????На черзі - участь в третьому етапі конкурсу - подача форм «Детальний опис проєкту», який триватиме з 21 червня до 13 серпня 2021 року.

?Фінальне оцінювання експертним журі форм та проєктів 26 фіналістів відбуватиметься з 14 серпня до 27 вересня.

Результати оцінювання та оголошення переможця конкурсу будуть відомі 30 вересня.

Також упродовж червня-вересня телеканали ICTV та СТБ знайомитимуть українців із проєктами всіх 26 фіналістів конкурсу. Сюжети можна буде подивитися в програмах «Факти» та «Вікна».

Вдячність усім, хто вболівав за нас. Віримо у нашу перемогу!