Дата: 15.06.2021 11:40

10 червня 2021 року за результатами відкритих торгів на площадці електронних публічних закупівель Prozorro, замовником яких виступило управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, визначився переможець виконання робіт (надання послуг) щодо реалізації проєкту "Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С201010 Снігурівка - Вишгородок на ділянці км 0 + 000 - км 18 + 000 (окремими ділянками) Тернопільської області". Ремонтні роботи здійснюватиме товариство з обмеженою відповідальністю "АВАКС ПРОФ", яке вже сьогодні розпочало підготовчий етап.

Загальна вартість робіт в рамках реалізації проєкту складає 7 554 000 грн.