Відбулась XI сесія Борсуківської сільської ради VIII скликання

Дата: 18.06.2021 11:22

17 червня 2021 року відбулась чергова XI сесії Борсуківської сільської ради VIII скликання. На розгляд депутатів було винесено 42 питання порядку денного. Першочергово розглянуто питання "Про дострокове припинення повноважень та звільнення за власним бажанням старост сіл Борщівка, Синівці та Великі Кусківці", "Про надання повноважень старостам щодо видачі свідоцтв (майнових сертифікатів) про право власності на майновий пай членам КСП", "Про уточнення назви вулиці в селі Нападівка" (інформував сільський голова Роман Кухарський), "Про передачу майна в господарське відання комунальному підприємству "Наш добробут" та передачу майна і матеріальних цінностей з балансу Борсуківської сільської ради на баланс відділу освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, молоді та спорту та на баланс КНП "Борсуківська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" Борсуківської сільської ради (інформував Олександр Лахманюк).

Фото без опису  Фото без опису

Також депутати одноголосно підтримали зміни до статуту КНП "Борсуківська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" Борсуківської сільської ради та зміни до рішення "Про затвердження переліку послуг які надаються через відділ ,"Центр надання адміністративних послуг" (доповіли Григорій Хомяк та Олександр Закидальський). Численними серед питань порядку денного були земельні питання. Зокрема, визначено перелік земельних ділянок комунальної власності для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Борсуківської сільської ради (інформувала Тетяна Важельська) та розглянуто 32 заяви громадян про затвердження технічної документації із землеустрою (інформувала Тетяна Світюк).

Фото без опису  Фото без опису

За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.