Вітання з професійним святом - Днем медичного працівника.

Дата: 18.06.2021 11:31

Сьогодні сільський голова Роман Кухарський привітав працівників медичної галузі Борсуківської громади з професійним святом - Днем медичного працівника.

"Прийміть щирі вітання з Днем медичного працівника. Цей день разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість одужання, які вірять у ваші знання, вміння і досвід, у постійну готовність прийти на допомогу.

Ми щиро вдячні за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім, хто працює в закладах охорони здоров’я.

Бажаю всім міцного здоров'я, наснаги, оптимізму, родинного затишку, звичайного людського щастя. Нехай ваша душа завжди буде відкрита для добра і любові, а Бог оберігає від життєвих негараздів! І клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією".