Відкритий турнір із футболу пам’яті Григорія Дробоцького

Дата: 22.06.2021 15:39

Фото без опису Фото без опису

21 червня 2021 року на місцевому стадіоні с.Передмірка пройшов відкритий турнір із футболу пам’яті Григорія Дробоцького. У турнірі взяли участь команди з сіл Борщівка, Передмірка, Маневе та міста Ланівці.

На початку змагань учасники вшанували хвилиною мовчання земляка та колишнього гравця місцевих футбольних команд Григорія Дробоцького.

З вітальним словом до учасників турніру звернулись голова Борсуківської територіальної громади Роман Кухарський та староста села Передмірка Іван Власюк.

????Боротьбу за перемогу в турнірі вели команди ветеранів футболу віком понад 35 років.

У підсумку змагань, ???? ІІІ місце посіла команда села Борщівка, ????друге місце в активі футболістів з Передмірки, а???? перше місце та кубок турніру ????виборола команда з міста Ланівці.

За одностайним рішенням оргкомітету серед кращих з гравці визнано Федчука Івана, кращим воротарем турніру визначено Василя Мацюка, а кращим бомбардиром турніру став Андрій Засядко.

????Чудова гра команд та жага до перемоги зробили турнір насиченим та яскравим.

?Щира подяка усім учасникам та організаторам футбольного дня.