Тернопільська область, Кременецький район

З ДНЕМ МОЛОДІ !

Дата: 27.06.2021 07:40

Усім, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Найщиріші вітання з Днем молоді!

Молодість — це почуття яскравих емоцій та неймовірних ідей. Час кохання, віри у власні сили і прагнення перетворити світ на краще. І сьогодні головне побажання для молодих людей – побудувати життя так, як ви мріяли про це в дитинстві. Тож без сумнівів і зволікань прямуйте до своєї найбільшої, найзаповітнішої мрії! Адже саме молодим та енергійним вирішувати, яким буде завтрашній день.

Будьте далекоглядні. Дивіться в майбутнє, будуйте його сміливо і якісно! Продумуйте його детально саме зараз і присвячуйте цьому весь свій час.

Ви молоді, а це, той самий час, який потрібно витрачати на маленькі і великі життєві радості. Саме їх вам і бажаю!

Ідіть до своїх цілей, досягайте вершин і ставайте щасливими. Нехай все ваше життя супроводжує гарний настрій!

З повагою сільський голова Роман Кухарський.

Завітай на нашу торінку у Facebook