Звіт про контрольовані операції: подання за новими формами

Дата: 01.07.2021 12:55

Державна податкова інспекція звертає увагу, що 19 березня 2021 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 31.12.2020 №841 «Про внесення змін до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції» (далі – Наказ №841), яким було внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 18.01.2016 №8 «Про затвердження форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції» (далі – Звіт).

Наказ №841 виданий згідно з п. п. 39.4.2 п. 39.4 ст. 39 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) з метою приведення у відповідність до Закону України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Звіт про контрольовані операції, здійснені платниками податків протягом 2020 звітного року, заповнюється та подається за оновленою формою та в порядку, затвердженими Наказом №841.

Водночас Звіти, подані платниками до набрання чинності Наказом №841 та запровадження можливостей надання Звіту за оновленою формою, вважаються дійсними.

Відповідні роз’яснення наведені в листі ДПС від 10.06.2021 № 13408/7/99-00-21-02-03-07, розміщеному на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням: Головна/Діяльність/Трансфертне ціноутворення/Листи-роз’яснення (https://tax.gov.ua/diyalnist-/transfertne-tsinoutvorenn/listi-rozyasnennya/75669.html).

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua