Тернопільська область, Кременецький район

Продовжено ремонт місцевих доріг.

Дата: 02.07.2021 16:08

Забезпечення належного утримання місцевих доріг - чи не один з основних пріоритетних напрямів, який ставлять перед собою територіальні громади. Це важливе і, водночас, болюче питання, адже проведення якісного ремонту потребує залучення значних фінансових вкладень. Разом з тим не усі дороги місцевого значення вдається включити до регіональної Програми утримання та ремонту автомобільних доріг на умовах співфінансування.

А проведення локальних ямкових ремонтів найпроблемніших ділянок доріг найчастіше негативно сприймається суспільством та користувачами соцмереж.

І все ж сьогодні в громаді власними зусиллями проведено ямковий ремонт ще однієї дороги в селі Чайчинці. Передусім це сприятиме безпечному та зручному проїзду транспортних засобів та переміщенню громадян.