Дата: 08.07.2021 17:32

Проведено засідання дванадцятої сесії восьмого скликання Борсуківської сільської ради. На порядок денний було винесено 47 питань. Одноголосно депутати підтримали питання про встановлення на території Борсуківської сільської ради ставок земельного податку, податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки та ставок єдиного податку на 2022 рік. Схвалено у новій редакції Програму "Робота з обдарованою молоддю на 2017-2021 роки" та зміни до сільського бюджету на 2021 рік. Із числа 39 земельних питань, винесених на розгляд сесії, депутатами підтримано 34, з трьох питань рішення не прийнято, розгляд ще двох питань перенесено на наступне засідання. Переважна більшість прийнятих рішень із земельних питань - надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства; надання (припинення) права на користування земельними ділянками; надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок на місцевості для ведення особистого селянського господарства.